Danas je u kabinetu gradonačelnika Leskovca održan drugi sastanak Odbora za energetsku efikasnost kojem je prisustvovao gradonačelnik dr sci. med. Goran Cvetanović sa saradnicima. Nakon uvodnog obraćanja predsedavajućeg i prezentacije energetskog menadžera […]
