Hronika

Kamiondžija udario pešaka pa pobegao

Udes noc

Leskovačka policija lišila je slobode i odredila zadržavanje Z.C. (66) iz Leskovca zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela teška dela protiv bezbednosti javnog saobraćaja i nepružanje pomoći licu povređenom u saobraćajnoj nezgodi.

Sumnja se da je Z.C. 2. marta ove godine oko 03,45 časova u selu Razgojna, upravljajući teretnim vozilom marke „WV“, lesovačkih registarskih tablica, izazvao saobraćajnu nezgodu na taj način što je udario pešaka LJ.M. (79) iz Razgojne, a zatim napustio lice mesta.

Pešak LJ.M. zadobio je teške telesne povrede opasne po život zbog kojih je hospitalizovan u Kliničkom centru u Nišu. Teretno vozilo je pronađeno i oduzeto zbog potrebe veštačenja. Z.C. će u toku dana biti priveden istražnom sudiji Osnovnog suda u Leskovcu.

Categories: Hronika

Leave a Reply