Sport

Rukometaši Dubočice pobedom nad Spartakom (30:27) završili prvi deo sezone

Pred oko 1.000 gledalaca rukometaši leskovačke ‘’Dubočice 54’’ pobedili su ekipu ‘’Spartaka’’ iz Subotice irezultatom 30:27 (14:11) i tako na lep način završili prvi deo prvenstva sa učinkom od 7 pobeda i 4 poraza. Inače, kako javlja naš lutajući reporter prvo poluvreme donelo je izjednačenu igru do 20. minuta (10:9), ali su doaći u finišu dodali gas i sa tri gola prednosti otišli na odmor (14:11). Nakon izjednačene borbe domaći rukometaši su bili spretniji i bolji za tri gola viška u protivničkoj mreži. Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Pešić, Cvetković 1, Simić, Prodanović, Stanković 8, V. Nikolić 1, Marinković 3 (3), M. Nikolić 1, Pavlović 24, Mađar 1, Mitrović, Gašić, Radivojević, Matović 4, Atanasković 7, Radisavljević.

Categories: Sport