Leskovački crkveni ansambl „Branko“, proteklog vikenda je učestvovao na 12. Međunarodnom horskom festivalu „Majske muzičke svečanosti“ u Centru za kulturu „Semberija“ u Bijeljini. Ansambl, kojim je rukvodio Dragan Pešić, osvojio je dve zlatne medalje u G kategoriji […]
