
Djoka Sibinkin iz Kupinovicu zabeležio I poslao zanimljivost o jednom leskovačkom lekaru specijalisti, a ide ovako:
Otiša Dragoljub iz Manojlovce kod doktora i taman krene da objašnjava šta mu je kada doktoru zazvoni telefon.
Priča doktor 10 minuta, završi razgovor i kaže:
– Gde smo ono stali, rekli ste?
– Da rekao sam da …
Telefon opet zazvoni i doktor opet krene da priča. Posle 10 minuta pacijent Dragoljub ustane i krene kući.
– Kuda ste pošli? pita ga doktor.
– Idem kući da Vas pozovem telefonom!
Categories: Ljudi i događaji






