
Pacijent, muškarac iz Bujanovca (75) skočio je oko 16 časova s trećeg sprata Internog odeljenja vranjske Opšte bolnice. Direktor Zdravstvenog centra dr Nikola Popović potvrdio je da se dogodio incident i da su o svemu obavešteni nadležni organi.
Za sada nisu poznati detalji nesreće. Istraga je u toku.
Categories: Hronika






