Hronika

VRANJE: Pacijent skočio sa trećeg sprata Opšte bolnice

Pacijent, muškarac iz Bujanovca (75) skočio je oko 16 časova s trećeg sprata Internog odeljenja vranjske Opšte bolnice. Direktor Zdravstvenog centra dr Nikola Popović potvrdio je da se dogodio incident i da su o svemu obavešteni nadležni organi.

Za sada nisu poznati detalji nesreće. Istraga je u toku.

Categories: Hronika

Leave a Reply