
Konačno se prilogom javila Slaćka iz Vladićinog Hana. Slaćka piše kako se provela kada je svojevremenp, 20 godina, sa suprugom Dackom otišla kod vračaricu da sazna da li će suprug ostati bez posla u “Delišesu”-
-Odemo ja i Dacko kod vračaricu koja je “ordinirala” u blizini sportske hale.
Ona ga nakon petominutnog gledanja pomilova po stomaku i reče:
– „Prohodačeš!“
Prilikom izlaska iz “ordinacije” Dacko prokomentarisa:
– „Jao koja budala, pa ja hodam!“
Kad izadjemo mi pred halu, a ono, NEMA GA JUGO 45!
Categories: Ljudi i događaji






