



Predsednica Narodne skupštine Republike Srbije Ana Brnabić otvorila je centar za posetioce “Caričin grad” u Lebanu. Ovaj savremeni objekat za posetioce, smešten u neposrednoj blizini lokaliteta Caričin Grad iz šestog veka, opremljen je najsavremenijom tehnologijom za prezentaciju istorijskog nasleđa. Otvaranje ovog centra pruža novi turistički prostor od izuzetnog značaja, obogaćujući kulturnu i turističku ponudu regiona.
Današnja ceremonija otvaranja označila je početak nove ere u turističkom razvoju Lebana, posetioce i istraživače zainteresovane za bogato istorijsko nasleđe Caričinog Grada.
Categories: Društvo






