
Pacijentkinja D.L. (31) iz Vlasotinca koja je carskim rezom porođena u Opštoj bolnici u Leskovcu 27. februara, preminula je u Unverzitetskom kliničkom centru u Nišu jutros u 6.50 časova, potvrdili su u toj ustanovi
Žena je u utorak carskim rezom donela na svet zdravu bebu, a porođena je u Opštoj bolnici Leskovac. Preminula je zbog sumnje na krvarenje u trbuhu, potvrđeno je agenciji Beta u toj zdravstvenoj ustanovi. „Pacijentkinja je 28. februara u 15.35 časova primljena na Kliniku za ginekologiju Niš zbog sumnje na krvarenje u trbuhu. Pacijentkinja je na prijemu bila u izuzetno teškom opštem stanju“, kazali su niškom UKC. Prema rečima lekara te ustanove, nakon kliničkog
ltrazvučnog pregleda pacijentkinja je prebačena u jedinicu intezivne nege Klinike za ginekologiju i akušerstvo, gde su joj urađene laboratorijske analize, reanimirana je i pripremljena za hitan hiruški zahvat.
„Uprkos hitnom hirurškom zahvatu i naporima dežurne ekipe ginekologa i anesteziologa, pacijentkinja je preminula u jutarnjim satima“, kazali su UKC Niš.
Prema nezvaničnim informacijama D.L. pre porođaja nije imala zdravstvene probleme i u leskovačkom porodilištu rodila je zdravu bebu. Porodilja koja je preminula u Nišu Suprug očajan: Anđele moj, pričaću mu svakog dana o tebi, srećo moja nisi ovo zaslužila.
D.L. (31) iz Vlasotinca preminula je jutros u UKC Niš, a suprug se potresnim rečim aoprostio od nje na društvenim mrežama. „Andjele svakog dana dok čuvam našeg A. pričaću mu o tebi kako treba da bude dobar kako si ti bila dobra srećo moja nisi ovo zaslužila G. moje“, napisao je suprug V.
L. Par se venčao u seprembru prošle godine, a kako nezvanično saznajemo preminula porodilja je bila u sedmom mesecu trudnoće. – Pacijentkinja je na prijemu bila u izuzetno teškom opštem stanju.
Categories: Hronika






