Sport

LESKOVAC: Bokseri BK “Manča” osvojili dve zlatne i jednu srebrnu medalju na prvenstvu jugoistočne Srbije

Ovog vikenda u nekadašnjoj Sali Pedagoške akademije u Pirotu, održano je pojedinačno prvenstvo Jugoistočne Srbije u boksu. Leskovački bokseri iz Boks kluba “Manča” ostvarili su odlične rezultate na ovom izuzetno kvalitetnom i sa takmičarima veoma kvalitetno prvenstvu jugoistočne Srbije. U kategoriji omladinki Lana Milosević boksovala je finale i uzela zlatnu medalju i pehar za najbolju bokserku prvenstva. Drugi takmičar Mladen Stojanović je boksovao polufinale i pobedio jednoglasno boksera iz bokserskog kluba Radnik Surdulica. Drugog dana Mladen Stojanović boksovao je finale i osvojio zlatnu medalju pobedivši boksera iz Niša. Finalisti su osvojili i pehar za najborbeniji par prvenstva. Treći takmičar Nemanja Mitrović boksovao je finale i osvojio srebrnu medalju. Prvenstvo jugoistočne Srbije boks klub “Manča” završio je sa dve zlatne medalje i jednom srebrnom, kao i sa dva pehara za najbolju bokserku Lanu Milošević i najborbenijeg boksera Mladena Stojanovića.

Categories: Sport

Leave a Reply