Društvo

AKTUELNO – DNP: Prisustvovanje poslanice Vukićević Molitvenom doručku potvrda ispravne politike evropskih integracija

Maja Vukićević, potpredsednica i poslanica Demokratske narodne partije (DNP) i potpredsednica Parlamentarne Skupštine Saveta Evrope u drugom mandatu, na poziv članova Kongresa SAD prisustvuje tradicionalnom Molitvenom doručku u Vašingtonu, na Kapitol hilu.

– Prisustvovanje ovom respektabilnom svetskom forumu predstavlja još jednu potvrdu ispravne politike evropskih integracija DNP CG, tim pre što su i ove godine na Molitvenom doručku prisutni brojni lideri i druge ugledne zvanice iz sto dvadeset sedam zemalja sveta, saopštila je ta partija.

Američki predsednik Džozef Bajden je, kako navode, pozdravio celokupni forum, a gost iznenađenja, koji se obratio prisutnima, bio je predsednik Ruande Pol Kagame.

Vukićević je juče, navodi DNP, uz „brojne političke kontakte“, prisustvovala i svečanom ručku u američkom Kongresu, gde je bio okupljen manji broj parlamentaraca. Foto: DNP

Categories: Društvo

Leave a Reply