
Tradicionalnim maršom do Osatice Stazama oslobodilaca Vranja iz 1878. godine i polaganjem venaca i cveća na spomenik poginulim srpskim ratnicima, nastavljeno je obeležavanje Dana grada Vranja. Na spomen obeležje u Osatici vence i cveće položile su delegacije Grada Vranja, Vojske Srbije, SUBNOR-a i udruženja potomaka ratnika, veterana i planinara. Foto vranje.org.rs
Categories: Društvo






