Sport

SJAJAN GEST “GROBARA” Paketići za klince, crno-beli Deda Mraz

Na Dorćolu je prvog dana u novoj godini priređeno lepo iznenađenje od strane navijača Partizana. Oni su se družili sa mališanima, a usput je napravljena svečarska atmosfera. Grobari” su deci podelili paketiće sa slatikišima, dok su roditelji dobili pivo “Partizan”. Beogradskom opštinom su odzvanjale navijačke pesme, bilo je i baklji. Sve u svemu, prelepa atmosfera. Izvor-foto: KK Partizan

Categories: Sport

Leave a Reply