Sport

Rukometaši Dubočice 54 osvojili prvo mesto na turniru u Prilepu

RK ,,Dubočica 54″ Leskovac je osvajač međunarodnog turnira u Prilepu pod nazivom ,,Mile Neškoski“.

Na početku turnira savladana je ekipa Skoplja rezultatom 36:24.

U narednoj utakmici naša ekipa je odmerila snagu sa ekipom Struge i slavila rezultatom 35:21. Nakon toga je usledila utakmica sa domaćinom i organizatorom turnira, ekipom Prilepa, pred prepunom dvoranom, gde su naši vukovi bili bolji i ostvarili pobedu rezultatom 33:18. U finalu je naša ekipa igrala protiv ekipe Multi Esensa i na kraju zasluženo slavila rezultatom 30:21.

Za najboljeg strelca turnira izabran je naš Goran Ristović koji je na četiri utakmice postigao 33 pogotka.

Bio je ovo jako težak i naporan turnir, imajući u vidu da je naša ekipa odigrala četiri utakmice u isto toliko dana.

Categories: Sport

Leave a Reply