
Policija tzv. Kosova je danas uhapsila Nebojšu Virijevića iz Leška, kod Leposavića, koji je u sredu sa sugrađanima protestovao zbog pokušaja zamenika ministra privremenih prištinskih institucija za zajednice i povratak Radojice Radomirovića da uđe u opštinsku zgradu, potvrdio je za Tanjug advokat Nebojša Vlajić.
On je naveo da je Virijević uhapšen jutros i da se nalazi u Policijskoj upravi Južna Mitrovica zbog krivičnog dela pretnja koje je navodno učinio prema Radomiroviću. Njemu je određeno policijsko zadržavanje od 48 sati, a sutra će, kako kaže, najverovatnije biti izveden pred sudiju.
Categories: Hronika






