
Sef Eparhije vranjske, koji se nalazi u vladičanskom dvoru, opljačkan je, potvrđeno je iz crkve. Ostali detalji nisu još poznatai jer je u toku uviđaj. Kako saznaje naš lutajući reporter na terenu nepoznati počinioci su jutros ukrali veću količinu novca iz kase koja se nalazila u dvorištu crkve Svete Trojice u Vranju.
Istražni organi rade na slučaju, a prema prvim informacijama sef nije obijen, kao ni vrata prostorije u kojem se on nalazio.
Vladika Pahomije nalazi se na Saboru u Beogradu, kao i njegovi najbliži saradnici.
Categories: Hronika






