

Veliki broj meštana je na ulici, pripadnici specijalne policijske jedinice su ispred kuće. Srdjan Petrovic se vezao za banderu u znak protesta, a njegov sin se popeo na krov od kuce i preti da ce skociti.
Veliki broj meštana se okupio u znak podrške porodici Petrović i vrlo je dramatično od ranih jutarnjih sati.Okupljeni ljudi pokušavaju da ubede kosovske policajce da odustanu od zaplene vina iz vinice Petrovića.Sin Srđana Petrovića popeo se na krov kuće u znak protesta i preti da će skočiti.
Kosovska carina je jutros saopštila da je tokom provere u Velikoj Hoči u Orahovcu, otkrila da se alkoholna pića prodaju neovlašćeno i da su zbog toga doneli odluku o zapleni 42.000 litara alkoholnog pića, prenela je Koha. Poslednje informacije su da su Rosu i carina cisternu/kamion doterali do podruma i da svakoga trenutka treba da počnu da pretaču vino Petrovića, narod su izgurali sa strane. Kosovo online, Kancelarija za KiM
Categories: Hronika