Društvo

Mitropolit Joanikije osveštao zvona za hram u Danilovgradu, zahvalnost za darodavce Stojanoviće

Mitropolit crnogorsko-primorski Joanikije sa sveštenstvom osveštao je večeras zvona za novi Saborni hram Svete Petke u Danilovgradu.

Pored vladike, činu je prisustvovao veliki broj sveštenika i vernika.

Nakon čina osvećenja mitropolit je uručio zahvalnice Miloradu i Saši Stojanoviću koji su darovali zvona. Izvor-foto: Mitropolija CP

Categories: Društvo

Leave a Reply