Sport

RUKOMET: Pobeda rukometaša ’’Dubočice 54’’ nad ’’Šamotom’’ 31:29

U 10 kolu plej-ofa, drugu uzastopnu pobedu ostvarili su rukometaši Dubočice koji su savladali Šamot u Aranđelovcu rezultatom 31:29 (16:14). Sezonu bez osvojenog boda i sa svim porazima završili su rukometaši niškog Železničara, pošto su poraženi odObilića sa 41:33 (20:14). Valja, medjutim, reći da su pobedom nad Radničkimprošle nedelje u Leskovcu ”Vukovi” prekinuli seriju poraza, a na gostovanju u Aranđelovcu su došli do treće pobede u doigravanju za titulu šampiona. Leskovčani su pred kraj prvog poluvremena stekli dva gola razlike, a sa tom prednošću se otišlo na odmor (16:14).

Izabranici Saše Pejčića su u nastavku stekli osetniju prednost i odneli dva boda iz Aranđelovca (31:29).Dubočicu su do pobede predvodila krila, Anđelković sa 7 i Spasić sa 6 golova, dok je 5 dodao Atanasković. Tim iz Leskovca ostao je na 6. mestu, ali se pobedom približio ekipama u borbi za 4. mesto, a narednog vikenda gosotovaće pančevačkom

Categories: Sport