
I.S. (42) iz Leskovca uhapšen je kod Pirota kada je policija, zaustavila kombi bez tablica kojim je upravljao i u njemu prronašla 18 migranata. I. S. uhapšen je zbog sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljen prelaz državne granice i krijumčarenje ljudi. Osobe u kombiju su bile bez dokumenata, a policija sumnja da su na nedozvoljen način prešli državnu granicu.
Istraga je u toku.
Categories: Hronika






