Hronika

TREĆE POLUVREME: U tunelu Lendava napadnute fudbalske sudije, zapaljen “mercedes”

PS Jablanica sinoć je, u 23,45 sati, obaveštena da su na magistralnom putu M-17 u tunelu Lendava četiri nepoznata lica sa vozilom „Golf V“ izvršili presretanje vozila „Mercedes“, u kojem su se nalazila službena lica FS BiH (fudbalske sudije sa meča Velež-Borac) i to: Š. A. (1982.) iz Sarajeva , S. T. (1983.) iz Zenice i A. A. (1971,) iz Zenice, koji su se vraćali sa utakmice iz Mostara između Veleža i Borca, saopšteno je jutros iz MUP-a HNK-a.

Nepoznata lica su palicama napala navedena lica, razbili staklo na vozilu i ubacili zapaljenu baklju, prilikom čega je došlo do zapaljenja vozila. A. A. je zadobio telesne povrede, te mu je pružena pomoć u Domu zdravlja Jablanica. Upoznat tužilac i Odelenje krim. policije, a nastavlja se potraga za počiniocima ovog napada. (NovaSloboda)

Categories: Hronika

Leave a Reply