Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Bosilegradu su, tokom kontrole saobraćaja u ovom gradu, zaustavili dvadesetšestogodišnjeg muškarca koji je upravljao „ladom nivom“ sa 2,16 promila alkohola u organizmu. Vozač je zadržan do 12 sati i protiv njega je, zbog prekršaja nasilnička vožnja, podneta prekršajna prijava iz Zakona o bezbednosti saobraćaja.
Categories: Hronika







