Društvo

Proslava 101. rodjendana Anne Buydens, poznate udovice, supruge Kirka Douglasa

Proslava 101. rođendana Anne Buydens, poznate udovice, supruge Kirka Douglasa, organizovan je uz posebne mere opreza u krugu porodice, a svojoj svekrvi na poseban način čestitala je i Catherine Zeta Jones.

“Srecan rođendan mojoj izvanrednoj svekrvi. Naša kraljica, naša Oma. Sve divne vrline ti imaš. Divim ti se i volim te. Hvala ti za sve što si napravila za ljude u svetu”, napisala je Catherine u svojoj emotivnoj objavi na Instagramu.

Rođendan joj je javno čestitao i njen posinak Michael Douglas.

Anne Buydens, udovica legendarnog glumca Kirka Douglasa, proslavila je 101. rođendan uprkos pandemiji.

Članovi porodice vozili su se u povorci automobila kako bi joj tako pokazali koliko je vole, a ona je sedela napolju u invalidskim kolicima okružena balonima i mahala svima.

Njen unuk Cameron Douglas zaeležio je snimkama i fotografijama koje je potom objavio na društvenim mrežama.

Nedavno preminuli Kirk Douglas testamentom je ostavio iznos od 61 milion dolara u dobrotvorne svrhe. Želeo je pomoći onima koji sebi sami ne mogu pomoći.

Fondacija Douglas, koju su Kirk i njegova supruga Anne osnovali 1964. Godine, ima za cilj da pomogne onima koji sebi ne mogu pomoći.

Na internet stranici fondacije navodi se kako je njihov cilj poboljšati obrazovanje i zdravstvo te razviti nove prilike za decu koja drže budućnost u svojim rukama. Izvor-foto: Agencije i portali,krupljani

Categories: Društvo

Leave a Reply