Niš je sinoć bio za primer. Veliki broj Nišlija učestvovao je u krsnom hodu. Dostojanstveno, onako kako je i moralo da bude.Bez stranačkih i navijačkih obeležja i obeležja udruženja, bez pirotehnike, vatrometa, petardi, ružnih uzvika i provokacija.
Nišlije su zajedno sa sveštenstvom posle večernje službe u hramu Svetog cara Konstantina i carice Jelene krenuli u krsni hod Vizantijskim bulevarom do hrama Svetog Vasilija Ostroškog na Duvaništu, za spas svetinja u Crnoj Gori i podršku braći koja odolijevaju zlu koje ih je zadesilo.
Episkop niški G. Arsenije je prihvatio poziv i blagoslovio molitveni hod.In4S
Categories: Društvo









