U utakmici 17. kola Arkus lige rukometaši ‘’Dubočice 54’’ nošeni fernetičnim navijanjem više hiljada ljubitelja rukometa savladali su večeras izvanrednu ekipu beogradskog Obilića 28:27. Žestoka borba vodila se tokom celog susreta. Na kraju pobeda domaćina golom 15 sekndi pre kraja za rezultat Dubočica 54 – Obilić 28:27 (11:13).
U sledećem, 18. kolu Dubočica gostuje u Pančevu ekipi Dinama.
Categories: Sport







