Sport

LESKOVAC: Pred više od 4.000 navijača ‘’Dubočica’’ bolja od ‘’Crvene zvezde’’ 26:24 (13:11)

Pred više od 4.000 ljubitelja rukometa u izvanrednom sportskom ambijentu kakav odavno nije vidjen u Leskovcu rukometaši Dubočice su pobedili Crvenu Zvezdu rezultatom 26:24 (13:11). Izjednačena borba viđena skoro čitavom prvo poluvreme, a ekipe su smenjivale u vođstvu do 23. minuta (10:10). Do odmora „vukovi“ predvođeni Andrijom Atanaskovićem u ulozi streca i asistenta stižu do prve ozbiljnije prednosti (13:10), ali su crveno beli ipak otišli na odmor sa samo „minus 2“. U nastavku ponovo neizvesna i žestoka borba, uz izjednačen rezultat, da bi u finišu domaći rukometaši golobima Vanje Nikolića, Andrije Atanaskovića i Nikole Matovića prave seriju od 3:0 i stižu do najave trijumfa. Crvena Zvezda se nije predavala, a u 59. minutu gosti su imali i sedmerac za izjednačenje ali je golman Dubočice Strahinja Radosavljević odbranio udarac Jovanovića i najavio veliko slavlje u dvorani u kojoj je bilo više od 4.000 ljubitelaj rukometa među njima i grupa navijača Crvene Zvezde.

Categories: Sport