Sport

LESKOVAC: Rukometaši Dubočice pobedili i Rudar iz Kostolca 28:23 (13:11)

Rukometaši Dubočice 54 nastavili su pobedonosni niz i u duelu sa Kostolčanima.. Pred svojim navijačima ‘’vukovi sa Hisara’’ su bili bolji u utakmici 5 kola Arksu lige Dubočica 54 – Rudar 28:23 (13:11). Rukometaši  Dubočice su od početak imali prednost koja je u drugom poluvremenu dostigla i 5 golova razlike (44. minut 20:15). U poslednjih 10 minuta najpre period opuštanja Leskovčana što su gosti iskoristili da smanje prednost domaćina na 1 gol (56. minut 23:22), ali su furioznim finišem u poslednja 3 minuta „vukovi“ potvrdili da imaju kvalitet i igrački sastav za mesto u vrhu tabele. Za Dubočicu 54 su igrali: Pešić, Cvetković 1, Simić 1, Prodanović, Stanković 1, Nikolić 3, Marinković 4, Pavlović 2, Mađar, Mitrović, Gašić, Radivojević, Matović 5, Atanasković 11, Radisavljević.

Categories: Sport