Oko sto učenika jedanaest srednjih
škola na teritoriji Grada Leskovca koji su nosioci diplome „Vuk Karadžić“ danas
su otišli na nagradnu ekskurziju koju peti put organizuje Grad Leskovac u
saradnji sa Kancelarijom za mlade. Vukovce je na
ekskurziju ispratila zamenica gradonačelnika dr Jasmina Ranđelović koja je
naglasila da grad na ovaj način pokazuje da je za lokalnu samoupravu veoma
bitna podrška mladim i obrazovanim ljudima u cilju podsticanja njihove
kreativnosti. U ime nagrađenih obratio se Aleksandar Milovanović koji je zahvalio na
podršci grada oko organizovanja ove ekskurzije. Najbolji učenici
našeg grada, naši Vukovci, imaće priliku da posete Jagodinu, Kragujevac,
Beograd, Novi Sad, Suboticu, Palić, Frušku goru, Sremske Karlovce i druga
prelepa mesta naše zemlje.
Categories: Obrazovanje









