Nešto posle 19 časova večeras, sa trećeg sprata Internog odeljenja Opšte bolnice u Vranju, skočio je pacijent. Kako saznaje naš reporter sa lica mesta u ZC Vranje, radi se o pacijentu koji je već dve nedelje hospitalizovan na koronarnom odeljenju.
Prema nezvaničnim informacijama pacijent je skočio u prisustvu medicinske sestre koja nije uspela da ga spreči u nameri da izvrši samoubistvo.
Na srecu pacijent je preživeo pad i odmah je hospitalizovan na Hirurgiji.
Slučaj je prijavljen policiji nešto posle 20 sati. U toku je uviđaj, a incident je prijavljen Višem javnom tužilaštvu u Vranju.
Categories: Hronika







