Sport

Zona Jug 2.kolo Pirot Jedinstvo – Vlasina 1:2 ( 0:0)

Oslabljena, mlada ekipa pirotskog Jedinstva, bez najboljeg igrača i strelca Nikole Djordjevića,propustila je priliku da savlada favorita iz Vlasotinca. Domaći su u svemu punih 60 minuta bili bolji tim od Vlasotinčana! Bio je to pravi fudbalski čas. Domaći su igrali brzo, pas igra je često “prolazila” i dovodili goste do očajanja. Verovali ili ne, fudbaleri Jedinstva mogli su u prvom poluvremenu da vode sa 3-4 gola razlike. Izlazili su pred golmana sa četiri igrača i samo jednim gostujućim fudbalerom, poropustili prilike iz pozicija iz kojih je bilo teško promašiti i omogućili odličnom golmanu  Goranu Stojanoviću da bude najbolji igrač utakmice. Pomoćni teren Gradskog stadiona Jedinstvo: Djordjević, Petković, Lilić, Pejčić, Lazar Filipović, Bošković (N.Manić), Mišić, Krstić,  Luka Filipović, Pešić, Jovanović (Kovač). Rezerve:  Pejić, Milojević, Stamenković, Kovač, Jocić, Mančić, Manić Strelci: Pejčić iz penala  u 60. minutu 1:0,  Stanković  68. minut 1:1,  Djokić  88. minut 1:2 Crveni karton Ilić Vlasina u 86. minutu – drugi žuti.Preuzeto sa portala Plus-online

Categories: Sport