Redakciji portala ’’Budite u toku’’ javilo se proteklog vikenda više desetina meštana leskovačkog sela Nomanica povodom najnovijih dogadjanja u jednom delu ovog sela i inofrmacijama koje su se pojavile tim povodom.
Danas, u ranim jutarnjim satima redakciji se javio Milorad Stoilković kojeg su, kako kaže, nekoliko komšija, navodno, nazvali Čak Noris zbog pretnji, nasilničkog ponašanja i povredjivanja.
-Sve će to, kao i mnoge druge stvari morati da dokažu na sudu. Posebno ću tužiti ’’kuma’’ koji me je nazvao Čak Noris, kaže Stoilković koji je u redakciju doneo fotografije sa lica mesta i jednu na kojoj se vidi razbijeno staklo na lokalu i dodaje da je ceo slučaj prijavljen policiji.
O izjavama komšija da ih teroriše i peticiji Stoilković nije hteo da se izjašnjava samo je dobacio: ’’Čak Noris ulazi u sudnicu’’ sa debelim argumentima.
Ko će u ovom komšijskom nadmudrivanju Nomaničana ’’platiti globu’’ a ko ne, odlučiće argumenti.
Categories: Ljudi i događaji







