Pripadnici policije su juče kasno popodne na putu od Velikog Trnovca ka Malom Trnovcu pronašla automobile ‘’audi’’ kojim je, kako se sumnja, u ponedeljak kod Bujanovca udaren i usmrćen policajac Goran Đorđević.
Tim povodom dvadesetak pripadnika Uprave kriminalističke policije fizički obezbeđuje automobil dok se ne završi uviđaj koji je u toku.
Inače, iz Nacionalnog kriminalističko-tehničkog centra poslato je pet stručnjaka koji će učestvovati u veštačenju vozila. Oni bi trebalo da utvrde i ko je te večeri vozio, a ko je bio suvozač.
Na teritoriji opštine Bujanovac sinoć je uhapšena Rešat Bajreami (40), automehaničar iz Velikog Trnovca koji se sumnjiči da je bila suvozač u automobilu koji je udario policajca Gorana Đorđevića.
Categories: Hronika







