Ministar zdravlja Zlatibor Lončar najavio je za naredni mesec veliku akciju zapošljavanja naših najboljih svršenih studenata medicine i najboljih učenika srednjih medicinskih škola. „U decembru imamo veliko zapošljavanje. Zaposlićemo naše najbolje studente […]
