Site icon BUDITE U TOKU

Sa radom počeli i kafići u Leskovcu

U okviru ublažavanja mera koje su donete u cilju sprečavanja širenja virusa korona, od danas su ponovo počeli sa radom restorani i kafići . Uz odredjena ograničenja otvoreni su i kafići u Leskovcu,u baštama uz poštovanje mera socijalnog distanciranja i krišćenja zaštitnih sredstava . Posebne preporuke odnose se na zatvoreni prostor.Nakon mesec i po dana sa radom su počele i poslastičarnice.

Exit mobile version