Radnik koji je preko agencije zapošljen u “Elektrodistribuciji” Bojnik oboleo je od koronavirusa jer su rezultati testiranja pokazali da je on pozitivan. Ovu informaciju potvrdio je Štab za Vanredne situacije Bojnik.
Radi se o muškarcu starom 58. godina čiji su rezultati potvrđeni juče dok se za drugu osobu čekaju rezultati.
Zbog ove obolele osobe u samoizolaciju je od danas 8 osoba.