
Nakon molebana u Sabornom hramu Svetog Vasilija Ostroškog Nikšićani su, molitvenim hodom kroz centar grada iskazali protivljenje „podržavljenju“ crkvene imovine.In4S

Nakon molebana u Sabornom hramu Svetog Vasilija Ostroškog Nikšićani su, molitvenim hodom kroz centar grada iskazali protivljenje „podržavljenju“ crkvene imovine.In4S