Site icon BUDITE U TOKU

Leskovački poljoprivrednici na Novosadskom sajmu

Poljoprivrednici LE u NS na sajam

U organizaciji grada Leskovca i ALER-a oko 300 Leskovčana medju kojima su bili poljoprivrednici, učenici i profesori Poljoprivredne škole, kao i predstavnici različitih udruženja, posetili su 83. Medjunarodni sajam poljoprivrede u Novom Sadu.

Ove godine zemlja partner bila je Italija, a gostovalo je i 30 kompanija iz Kine.

Exit mobile version