
A svojevremeno se nakon dešavanja na prostorima bivše SFRJ govorilo:
– Je li šta je hrabrost?
– Popeti se na Trg bana Jelačića i vikati „Ovo je Srbija!“
– A što je još veća hrabrost?
– Sići dole!

A svojevremeno se nakon dešavanja na prostorima bivše SFRJ govorilo:
– Je li šta je hrabrost?
– Popeti se na Trg bana Jelačića i vikati „Ovo je Srbija!“
– A što je još veća hrabrost?
– Sići dole!