Site icon BUDITE U TOKU

ZA DANAS: Mobilni u teretani

U poslednje vreme je da mnogi “noblesi” Leskovca posećuju Džim (teretanu). Mnogi da budu vidjeni, a po neki da nabace koju mišićnu masu. Onomad, priča Miško Zunzar u Džim (teretanu) zvoni mobilni.
– „Halo?“ Javlja se Joca Culać iz Štrkovo naselje.
– „Ćao dušo. Jesi li u teretanu.“, pita ženski glas
– „Da. Šta ti treba?“
– „Samo sam htela da ti kažem da je ona bunda pojeftinila sa 110 hiljada na 80 hiljada. Jel mogu da gu kupim?“
– „Ma, naravno.“
– „Ti si super, odgovara ženski glas i nastavlja: – Jel se sećaš kako nam se onaj godišnji na Santoriniu činio skup? E pa, pojeftinili su ga sa 300.000 na 200.000. Šta kažeš? Da uplatim?“
– „Može. Uplati.“, promrmlja Culać.
– „Srediću ja to. A kad si već tako dobro raspoložen, upravo stojim sa Milču, dovezao Mercedes iz Nemačku. Sećaš li se one s-klase za 75.000 ? Zamisli, sad ga Milča dava za 50.000 Da ga odma kupim?“
– „Samo ako je srebrna metalize.“
– „Baš je takva srebrna. To je super. Baš si danas zlatan.“, reče žena i prekide vezu.
Joca Culać u teretani sa podignutim mobilnim iznad glave viče:
– „Ljudi, čiji je ovaj mobilni?“

Exit mobile version