
Košarkaška reprezentacija Srbije poražena je u finalu Svetskog prvenstva.
Bolja od našeg tima bila je Nemačka koja je uz pomoć sudija pobedila rezultatom 83:77 i postala prvak sveta.
Uspeli su naši košarkaši da uvedu meč u neizvesnu završnicu, imali i priliku da dodatno zakomplikuju posao Nemcima, međutim, na kraju nisu imali snage da se vrate.
Naši heroji briznuli su u plač nakon što je završen meč, teško je bilo posle ovakvog meča i svega što se dešavalo tokom njega, ali i tokom celog turnira.
Ponosni smo na srebrnu medalju i Orlovi bi isto tako morali da budu. Izvor-foto: Svetske agencije i portali
